Citroën servis Praha

Citroën servis Praha

Objednávka servisu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*
Poptávka*

Vaše vozidlo

Pobočka Praha  ( přepnout pobočku lze pod nadpisem )
Model
Rok výroby
Najeto km
VIN*
Termín*

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

FEDERAL CARS PRAHA S.R.O.

AdresaKloknerova 9, 14800 Praha 4 - Chodov

Telefon+420 244 112 424 ( recepce )

Emailrecepce.praha@federalcars.cz

IČO07738722

Provozní doba servisu

PO - PÁ07:00 - 19:00

Servis vozů

Jan Laštovka

VEDOUCÍ SERVISU

+420 244 112 401

+420 722 501 711

jlastovka@federalcars.cz

Libor Dudek

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO, PŘIJÍMACÍ TECHNIK,
KLEMPÍRNA, LAKOVNA

+420 244 112 404

+420 602 339 084

ldudek@federalcars.cz

David Krupička

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 244 112 402

+420 725 714 794

dkrupicka@federalcars.cz

Martin Stibal

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 244 112 409

+420 724 026 869

mstibal@federalcars.cz

Karel Čížek

PŘIJÍMACÍ TECHNIK PPC CENTRUM

+420 244 112 403

+420 720 052 616

kcizek@federalcars.cz

Klára Pivoňková

ASISTENTKA SERVISU

+420 244 112 400

+420 602 212 424

kpivonkova@federalcars.cz

Vedení společnosti

Ing. Miroslav Havel

ŘEDITEL

+420 244 112 469

havel@federalcars.cz

Jarní prohlídka  jen za 499,-

+ praktický dárek

Jaro je tu - vhodná příležitost nchat si zkontroloval svůj Citroen a dopřát mu péči po náročném zimním období.

Přijeďte od 1. 4. do 31. 5. 2024, naši technici důkladně zkontrolují více než 20 bodů na vašem vozidle a vy získáte zdarma jako dárek 5 l letní směsi do ostřikovačů.

Využijte také výhod věrnostního programu Citreon & Vy v podobě až 25 % slev na originální náhradní díly.

 

Citroen jarní prohlídka 2024 za 499,-
Citroen - servis - sezónní prohlídka

Co například kontrolujeme během servisní prohlídky?

 • stav oken a čelního skla
 • stav karoserie a laku
 • funkce spojkového a plynového pedálu
 • funkce ruční brzdy
 • stav a funkce stěračů a ostřikovačů
 • kontrola světel+ seřízení světlometů
 • stav pneumatik, kontrola tlaku v pneumatikách
 • stav brzdových destiček a kotoučů
 • kontrola těsnosti potrubí a skříní (motor, převodovka)
 • těsnost výfukového potrubí a upevnění
 • kontrola vůle (v nábojích, táhlech, čepech a kloubech)
 • kontrola manžety poloosy
 • kontrola těsnosti tlumičů
 • kontrola stavu řemenů příslušenství
 • kontrola hladiny chladicí kapaliny
 • kontrola hladiny brzdové kapaliny
 • kontrola kapaliny v posilovači řízení
 • kontrola hladiny motorového oleje
 • kontrola stavu nabití baterie přístrojem Midtronics
 • kontrola platnosti technické prohlídky a emisí

litá kola se slevou 25 %

Využijte mimořádné akční nabídky a pořiďte si originální kola z lehkých slitin za bezkonkurenční ceny! Dododejte svému vozu Citroen osobitý a stylový vzhled a do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola.

Sleva ve výši 25 % platí na všechna kola z lehkých slitin
Na plechové ráfky se vztahuje sleva dokonce 30 %.

Neváhejte a navštivte naše pobočky v Liberci či v Praze, kde vám naši kvalifikovaní odborníci pomohou s výběrem a případně zpracují kalkulaci.

Akce platí od 1.4.2024 do vyprodání zásob, nejdéle však do 30.4.2024.
Slevy se nevztahují na středové krytky a ozdobné vložky.

slevy pro starší vozy

Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte náš autorizovaný servis Citroën.

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let.

U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Váš Citroën tak získá díly stejné kvality jako ty, které byly použity při jeho výrobě, čímž prodloužíte jeho životnost.

 • 10% na vozy starší 4 let
 • 15% na vozy starší 5 let
 • 20% na vozy starší 6 let
 • 25% na vozy starší 7 let

Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!

Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství, řadu dílů Eurorepar, repasované díly, filtry pevný částic (FAP) a baterie.
Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu "Na věku záleží" vyhrazena.

roční prodloužená asistence citroën jen za 399 kč

Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří (s nájezdem do 250.000 km) na pravidelnou servisní prohlídku do našeho autorizovaného servisu CITROËN FEDERAL CARS a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč!

Rozsah těchto asistenčních služeb je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy:

Asistenční služby jsou k dispozici non-stop
V případě poruchy či nehody zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu
Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz zdarma až na 4 dny, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování
Váš CITROËN má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje
Platí na území celé Evropy.

V případě poruchy či nehody se o vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu CITROËN či do vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody.

Tuto službu je vhodné využít zejména pokud váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu CITROËN.

Citroen - servis - Přezutí pneumatik

PŘEZUTÍ PNEUMATIK

Pneumatiky jsou jediným spojením mezi vozem a silnicí. Závisí na nich bezpečnost Vaše i Vašich spolucestujících.

Zkontrolujte si tlak v pneumatikách nejméně jednou za měsíc a nezapomínejte ani na rezervní kolo! Podhuštění zkracuje životnost pneumatik, zvyšuje spotřebu paliva a zhoršuje přilnavost k vozovce. Sledujte opotřebení běhounu: hloubka vzorku nesmí být menší než 1,6 mm. Pneumatiky se mohou předčasně opotřebovávat kvůli špatné geometrii. Jejich výměnu vždy svěřte odborníkovi.

PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Pro udržení optimálního fungování Vašeho vozidla z hlediska bezpečnosti, výkonu a pohodlí je třeba dodržovat program servisních prohlídek předepsaný pro typ Vašeho vozidla. Skládají se z kontrol, doplnění náplní a operací nutných pro správný chod Vašeho vozidla.

 

 

Citroen - servis - pravidelná servisní prohlídka
STK - pomoc s přípravou na technickou kontrolu

Příprava na STK a měření emisí

Technická kontrola (TK) a současně také měření emisí je povinnost, kterou musí absolvovat každý automobil. A to jednou za 2 roky. My Vaše vozidlo kompletně připravíme k měření emisí a TK. Krom jiného se postaráme o seřízení světel, prověření povinné výbavy a zejména o identifikaci možných závad. Nakonec zajistíme samotnou technickou kontrolu a měření emisí.

KONTROLA STAVU A DOBITÍ AKUMULÁTORU

Nechte si akumulátor vždy před létem i zimou zkontrolovat – v tomto období je nejvíc namáhaný. Autorizovaný servis Citroën ho prověří pomocí speciálního testeru Midtronics a případně zajistí jeho dobití.

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio… Extrémní teploty mají negativní vliv na životnost akumulátoru a snižují vodivost elektrolytu (směs vody a kyseliny). Baterie je slabá a její stav se zhoršuje. Pokud není v dobré kondici, hrozí, že nenastartujete!

Citroen - servis - kontrola dobití akumulátoru
Citroen - servis - geometrie a seřízení sbíhavosti

GEOMETRIE PŘEDNÍ NÁPRAVY

Při každé výměně pneumatik doporučujeme nechat si v autorizovaném servisu Citroën seřídit geometrii přední nápravy a sbíhavost. Při nedokonalém seřízení vždy dochází k rychlejšímu a nerovnoměrnému opotřebení pneumatik.

Dopřejte svému vozu péči odborníků, díky které budete mít vždy radost a požitek z jízdy.

 

PŘEDBĚŽNÁ TECHNICKÁ KONTROLA

Končí vám STK a chystáte se v dohledné době na technickou kontrolu se svým vozem Citroën? Pokud si nejste jistí jeho stavem a chcete předejít případným problémům na stanici technické kontroly, přijeďte si nechat svůj vůz zkontrolovat odborníky v autorizovaných servisech Citroën.

Provedeme předběžnou technickou kontrolu stavu vašeho vozidla. Jedná se o velmi podrobnou kontrolu všech funkcí a součástí vozu. V případě, že si dle našich doporučení necháte odstranit eventuální nedostatky a závady, ručíme vám za to, že technickou kontrolou projdete bez problému.

 

Citroen - servis - předběžná technická kontrola
Citroen - servis - čištění klimatizace

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE NEBO DEZINFEKCE KABINY

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku. Doporučujeme provádět před zimou anebo pak hned na jaře, aby se klimatizační cesty zbavily nepříjemných mikroorganismů a plísní, které se v nich mohly nahromadit.

Newsletter