Citroën servis Liberec

Citroën servis Liberec

Objednávka servisu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*
Poptávka*

Vaše vozidlo

Pobočka Liberec  ( přepnout pobočku lze pod nadpisem )
Model
Rok výroby
Najeto km
VIN*
Termín*

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

FEDERAL CARS S.R.O.

AdresaDoubská 424, 46312 Liberec 23

Telefon+420 488 577 400

IČO00671843

Provozní doba servisu

PO - PÁ07:00 - 17:00

Servis vozů

František Linhart

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 488 577 401

+420 721 885 957

flinhart@federalcars.cz

Tomáš Folprecht

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 488 577 402

+420 725 918 124

tfolprecht@federalcars.cz

Jiří Macháček

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 488 577 436

+420 602 140 400

jmachacek@federalcars.cz

Jiří Zvára

VEDOUCÍ SERVISU

+420 488 577 403

+420 725 918 123

jzvara@federalcars.cz

Jarní prohlídka  jen za 499,-

+ praktický dárek

Jaro je tu - vhodná příležitost nchat si zkontroloval svůj Citroen a dopřát mu péči po náročném zimním období.

Přijeďte od 1. 4. do 31. 5. 2024, naši technici důkladně zkontrolují více než 20 bodů na vašem vozidle a vy získáte zdarma jako dárek 5 l letní směsi do ostřikovačů.

Využijte také výhod věrnostního programu Citreon & Vy v podobě až 25 % slev na originální náhradní díly.

 

Citroen jarní prohlídka 2024 za 499,-
Citroen - servis - sezónní prohlídka

Co kontrolujeme na Vašem voze při prohlídce? Sezónní prohlídka Citroen ve Federal Cars zahrnuje 20 kontrolních bodů:

 • stav oken a čelního skla
 • stav karoserie a laku
 • funkce spojkového a plynového pedálu
 • funkce ruční brzdy
 • stav a funkce stěračů a ostřikovačů
 • kontrola světel+ seřízení světlometů
 • stav pneumatik, kontrola tlaku v pneumatikách
 • stav brzdových destiček a kotoučů
 • kontrola těsnosti potrubí a skříní (motor, převodovka)
 • těsnost výfukového potrubí a upevnění
 • kontrola vůle (v nábojích, táhlech, čepech a kloubech)
 • kontrola manžety poloosy
 • kontrola těsnosti tlumičů
 • kontrola stavu řemenů příslušenství
 • kontrola hladiny chladicí kapaliny
 • kontrola hladiny brzdové kapaliny
 • kontrola kapaliny v posilovači řízení
 • kontrola hladiny motorového oleje
 • kontrola stavu nabití baterie přístrojem Midtronics
 • kontrola platnosti technické prohlídky a emisí

PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Pro udržení optimálního fungování Vašeho vozidla z hlediska bezpečnosti, výkonu a pohodlí je třeba dodržovat program servisních prohlídek předepsaný pro typ Vašeho vozidla. Náš autoservis Citroën nabízí kontrolu, doplnění náplní a další operace nutné pro správný chod Vašeho vozidla.

Citroen - servis - pravidelná servisní prohlídka

roční prodloužená asistence citroën jen za 399 kč

Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří (s nájezdem do 250.000 km) na pravidelnou servisní prohlídku do našeho autorizovaného servisu CITROËN FEDERAL CARS a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč!

Rozsah těchto asistenčních služeb je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy:

 • Asistenční služby jsou k dispozici non-stop
 • V případě poruchy či nehody zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu
 • Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz zdarma až na 4 dny, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování
 • Váš CITROËN má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje
 • Platí na území celé Evropy.


V případě poruchy či nehody se o vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu CITROËN či do vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody.

Tuto službu je vhodné využít zejména pokud váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu CITROËN.

slevy pro starší vozy

Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte náš autorizovaný servis Citroën.

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let.

U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Váš Citroën tak získá díly stejné kvality jako ty, které byly použity při jeho výrobě, čímž prodloužíte jeho životnost.

 • 10% na vozy starší 4 let
 • 15% na vozy starší 5 let
 • 20% na vozy starší 6 let
 • 25% na vozy starší 7 let

Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!

Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství, řadu dílů Eurorepar, repasované díly, filtry pevný částic (FAP) a baterie.
Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu "Na věku záleží" vyhrazena.

MYTÍ A DESINFEKCE OZONEM

Při provedení servisní prohlídky od nás získáváte kompletní umytí vozidla - volitelně si můžete požádat také o desinfekci ozónem!

Provedeme kompletní čištění a desinfekci a to včetně koberců, zavazadlového prostoru, stropu apod. Je to jediný pořádný způsob, jak se efektivně zbavit odporných plísní, virů a bakterií, které se za poslední měsíce namnožily ve větracím systému Vašeho vozidla. Nechte si důkladně vydesinfikovat vůz i klimatizaci, zkontrolovat její funkčnost a případně doplnit chladivo, aby Vás nefunkční klima nevypekla v tu nejnevhodnější chvíli.

 

 

Citroen - servis - čištění klimatizace

Čištění klimatizace jen za 599,-

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku. Doporučujeme provádět před zimou anebo pak hned na jaře, aby se klimatizační cesty zbavily nepříjemných mikroorganismů a plísní, které se v nich mohly nahromadit.

Za akční cenu 599,- získáte kompletní kontrolu systému i samotný čistič klimatizace.

V případě potřeby doporučíme výměnu pylového filtru či doplnění chladiva – není součástí akční ceny. V případě, že bude potřeba měnit i kabinový filtr, rádi pro Vás toto zařídíme za zvýhodněnou cenu 1.250,- Kč vč. DPH.

 

PŘEZUTÍ PNEUMATIK

Pneumatiky jsou jediným spojením mezi vozem a silnicí. Závisí na nich bezpečnost Vaše i Vašich spolucestujících.

Zkontrolujte si tlak v pneumatikách nejméně jednou za měsíc a nezapomínejte ani na rezervní kolo! Podhuštění zkracuje životnost pneumatik, zvyšuje spotřebu paliva a zhoršuje přilnavost k vozovce. Sledujte opotřebení běhounu: hloubka vzorku nesmí být menší než 1,6 mm. Pneumatiky se mohou předčasně opotřebovávat kvůli špatné geometrii. Jejich výměnu vždy svěřte odborníkovi.

Nabízíme Vám samozřejmě i služby pneuhotelu - tedy sezónního uskladnění pneumatik. Nezabírají pak místo u Vás doma, nemusíte si špinit kufr při jejich převozu a my je tu máme pod dozorem s možností kontroly ještě před Vaším příjezdem. Pro konkrétní cenovou kalkulaci (dle velikosti kol) nás prosím kontaktujte.

Citroen - servis - přezutí pneumatik
Citroen - servis - kontrola dobití akumulátoru

KONTROLA STAVU A DOBITÍ AKUMULÁTORU

Nechte si akumulátor vždy před létem i zimou zkontrolovat – v tomto období je nejvíc namáhaný. Autorizovaný servis Citroën ho prověří pomocí speciálního testeru Midtronics a případně zajistí jeho dobití.

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio… Extrémní teploty mají negativní vliv na životnost akumulátoru a snižují vodivost elektrolytu (směs vody a kyseliny). Baterie je slabá a její stav se zhoršuje. Pokud není v dobré kondici, hrozí, že nenastartujete!

GEOMETRIE PŘEDNÍ NÁPRAVY

Při každé výměně pneumatik doporučujeme nechat si v autorizovaném servisu Citroën seřídit geometrii přední nápravy a sbíhavost. Při nedokonalém seřízení vždy dochází k rychlejšímu a nerovnoměrnému opotřebení pneumatik.

Dopřejte svému vozu péči odborníků, díky které budete mít vždy radost a požitek z jízdy.

Citroen - servis - Geometrie a seřízení sbíhavosti
Citroen - servis - předběžná technická kontrola

PŘEDBĚŽNÁ TECHNICKÁ KONTROLA

Končí vám STK a chystáte se v dohledné době na technickou kontrolu se svým vozem Citroën? Pokud si nejste jistí jeho stavem a chcete předejít případným problémům na stanici technické kontroly, přijeďte si nechat svůj vůz zkontrolovat odborníky v autorizovaných servisech Citroën.

Provedeme předběžnou technickou kontrolu stavu vašeho vozidla. Jedná se o velmi podrobnou kontrolu všech funkcí a součástí vozu. V případě, že si dle našich doporučení necháte odstranit eventuální nedostatky a závady, ručíme vám za to, že technickou kontrolou projdete bez problému.

 

Litá kola se slevou až 25 %

Využijte mimořádné akční nabídky a pořiďte si originální kola z lehkých slitin za bezkonkurenční ceny! Dododejte svému vozu Citroen osobitý a stylový vzhled a do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola.

Sleva ve výši 25 % platí na všechna kola z lehkých slitin
Na plechové ráfky se vztahuje sleva dokonce 30 %.

Neváhejte a navštivte naše pobočky v Liberci či v Praze, kde vám naši kvalifikovaní odborníci pomohou s výběrem a případně zpracují kalkulaci.

Akce platí od 1.4.2024 do vyprodání zásob, nejdéle však do 30.4.2024.
Slevy se nevztahují na středové krytky a ozdobné vložky.

Akční ceny AL kola 2024 jaro
Newsletter