Citroën servis Liberec

Citroën servis Liberec

Objednávka servisu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*
Poptávka*

Vaše vozidlo

Pobočka Liberec  ( přepnout pobočku lze pod nadpisem )
Model
Rok výroby
Najeto km
VIN*
Termín*

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

FEDERAL CARS S.R.O.

AdresaDoubská 424, 46312 Liberec 23

Telefon+420 488 577 400

IČO00671843

Provozní doba servisu

PO - PÁ07:00 - 18:00

SO08:00 - 12:00

Servis vozů

Jiří Zvára

VEDOUCÍ SERVISU

+420 488 577 403

+420 725 918 123

jzvara@federalcars.cz

Tomáš Folprecht

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 488 577 402

+420 725 918 124

tfolprecht@federalcars.cz

Jakub Serbus

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 488 577 401

+420 602 365 971

jserbus@federalcars.cz

Jiří Macháček

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

+420 488 577 436

+420 602 140 400

jmachacek@federalcars.cz

SEZÓNNÍ PROHLÍDKA

Na svůj vůz se potřebujete plně spolehnout v jakémkoli ročním období. Svěřte svůj CITROËN do rukou profesionálů a přijďte na sezónní prohlídku za skvělou cenu 399 Kč.

Sezónní prohlídka zahrnuje 20 kontrolních bodů:

 • stav oken a čelního skla
 • stav karoserie a laku
 • funkce spojkového a plynového pedálu
 • funkce ruční brzdy
 • stav a funkce stěračů a ostřikovačů
 • kontrola světel+ seřízení světlometů
 • stav pneumatik, kontrola tlaku v pneumatikách
 • stav brzdových destiček a kotoučů
 • kontrola těsnosti potrubí a skříní (motor, převodovka)
 • těsnost výfukového potrubí a upevnění
 • kontrola vůle (v nábojích, táhlech, čepech a kloubech)
 • kontrola manžety poloosy
 • kontrola těsnosti tlumičů
 • kontrola stavu řemenů příslušenství
 • kontrola hladiny chladicí kapaliny
 • kontrola hladiny brzdové kapaliny
 • kontrola kapaliny v posilovači řízení
 • kontrola hladiny motorového oleje
 • kontrola stavu nabití baterie přístrojem Midtronics
 • kontrola platnosti technické prohlídky a emisí

Naši technici důkladně zkontrolují Váš vůz a v případě potřeby zajistí odbornou výměnu náhradních dílů. Využijte také výhod věrnostního programu Citroen & Vy v podobě až 25% slev na originální náhradní díly!

Citroen - servis - sezónní prohlídka

MYTÍ A DESINFEKCE OZONEM ZDARMA

Při provedení servisní prohlídky od nás získáváte kompletní umytí vozidla a také desinfekci ozónem!

Provedeme kompletní čištění a desinfekci a to včetně koberců, zavazadlového prostoru, stropu apod. Je to jediný pořádný způsob, jak se efektivně zbavit odporných plísní, virů a bakterií, které se za poslední měsíce namnožily ve větracím systému Vašeho vozidla. Nechte si důkladně vydesinfikovat vůz i klimatizaci, zkontrolovat její funkčnost a případně doplnit chladivo, aby Vás nefunkční klima nevypekla v tu nejnevhodnější chvíli.

 

 

roční prodloužená asistence citroën jen za 399 kč

 

Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří (s nájezdem do 250.000 km) na pravidelnou servisní prohlídku do našeho autorizovaného servisu CITROËN FEDERAL CARS a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč!

Rozsah těchto asistenčních služeb je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy:

 • Asistenční služby jsou k dispozici non-stop
 • V případě poruchy či nehody zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu
 • Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz zdarma až na 4 dny, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování
 • Váš CITROËN má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje
 • Platí na území celé Evropy.


V případě poruchy či nehody se o vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu CITROËN či do vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody.

Tuto službu je vhodné využít zejména pokud váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu CITROËN.

Citroen - servis - pravidelná servisní prohlídka

PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Pro udržení optimálního fungování Vašeho vozidla z hlediska bezpečnosti, výkonu a pohodlí je třeba dodržovat program servisních prohlídek předepsaný pro typ Vašeho vozidla. Náš autoservis Citroën nabízí kontrolu, doplnění náplní a další operace nutné pro správný chod Vašeho vozidla.

PŘEZUTÍ PNEUMATIK

Pneumatiky jsou jediným spojením mezi vozem a silnicí. Závisí na nich bezpečnost Vaše i Vašich spolucestujících.

Zkontrolujte si tlak v pneumatikách nejméně jednou za měsíc a nezapomínejte ani na rezervní kolo! Podhuštění zkracuje životnost pneumatik, zvyšuje spotřebu paliva a zhoršuje přilnavost k vozovce. Sledujte opotřebení běhounu: hloubka vzorku nesmí být menší než 1,6 mm. Pneumatiky se mohou předčasně opotřebovávat kvůli špatné geometrii. Jejich výměnu vždy svěřte odborníkovi.

Citroen - servis - přezutí pneumatik
Citroen - servis - čištění klimatizace

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE NEBO DEZINFEKCE KABINY

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku. Uvedená paušální cena je včetně práce.

KONTROLA STAVU A DOBITÍ AKUMULÁTORU

Nechte si akumulátor vždy před létem i zimou zkontrolovat – v tomto období je nejvíc namáhaný. Autorizovaný servis Citroën ho prověří pomocí speciálního testeru Midtronics a případně zajistí jeho dobití.

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio… Extrémní teploty mají negativní vliv na životnost akumulátoru a snižují vodivost elektrolytu (směs vody a kyseliny). Baterie je slabá a její stav se zhoršuje. Pokud není v dobré kondici, hrozí, že nenastartujete!

Citroen - servis - kontrola dobití akumulátoru
Citroen - servis - Geometrie a seřízení sbíhavosti

GEOMETRIE PŘEDNÍ NÁPRAVY

Při každé výměně pneumatik doporučujeme nechat si v autorizovaném servisu Citroën seřídit geometrii přední nápravy a sbíhavost. Při nedokonalém seřízení vždy dochází k rychlejšímu a nerovnoměrnému opotřebení pneumatik.

Dopřejte svému vozu péči odborníků, díky které budete mít vždy radost a požitek z jízdy.

PŘEDBĚŽNÁ TECHNICKÁ KONTROLA

Končí vám STK a chystáte se v dohledné době na technickou kontrolu se svým vozem Citroën? Pokud si nejste jistí jeho stavem a chcete předejít případným problémům na stanici technické kontroly, přijeďte si nechat svůj vůz zkontrolovat odborníky v autorizovaných servisech Citroën.

Provedeme předběžnou technickou kontrolu stavu vašeho vozidla. Jedná se o velmi podrobnou kontrolu všech funkcí a součástí vozu. V případě, že si dle našich doporučení necháte odstranit eventuální nedostatky a závady, ručíme vám za to, že technickou kontrolou projdete bez problému.

Citroen - servis - předběžná technická kontrola
FEDERAL CARS - autorizovaný servis vozů Citroën

Zprávy z aktuálního dění u značky Citroën

Bezpečnost našich zákazníků a našich zaměstnanců je pro nás absolutní prioritou, proto jsme vzhledem k aktuálním mimořádným okolnostem upravili naši činnost následovně:

SERVIS - provoz NEPŘERUŠEN

 

 • Veškeré servisní i administrativní úkony jsou u nás ve FEDERAL CARS prováděny při dodržování všech hygienických nařízení i doporučení.
 • V zájmu zajištění maximální bezpečnosti v tyto dny nemůžeme zajistit odvozy zákazníků po předání vozidla na servis.
 • Po provedení servisních prací vás včas zkontaktujeme a domluvíme se na předání vašeho vozu na přesný čas.

 

 

Newsletter