Registrace k zasílání emailů

Registrace k zasílání emailů

Neváhejte a zaregistrujte svou e-mailovou adresu k odběru našich e-mailů a obchodních sdělení.

Je to jednoduché – stačí vložit Vaši e-mailovou adresu a potvrdit, že nejste robot. Následně můžete zvolit, zda Vás zajímají novinky o vozech z Prahy nebo z Liberce a pak už jen odeslat formulář.

Na zadaný email Vám přijde potvrzující zpráva s odkazem, na který kliknete a budete přesměrováni na stránku, kde Vám registraci potvrdíme. Až do tohoto okamžiku žádné údaje nezpracováváme ani neukládáme.

Vložením e-mailu a odesláním formuláře prohlašujete, že se jedná o Váš email a po kliknutí na odkaz v e-mailu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu nutném pro newslettery (jedná se pouze email a IP adresu požadavku).

V případě, že již nebudete chtít dostávat naše zprávy a obchodní sdělení nebo budete chtít Váš souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat, klikněte v emailu na odkaz "zrušit odběr novinek". Následně budete automaticky odhlášeni a Vaše údaje vymazány. Souhlas lze odvolat i písemně na naší poštovní adrese. Více informací o nakládání s osobními údaji najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme pěkný den!

 

Jaké zprávy Vás zajímají: *

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS